Sorgun Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Sorgun bölgesinde yapan firmamız, Yozgat şubesi ile Sorgun tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

1995 yılında sektöre giren ve derz kesme makinaları ile derz beton kesme'yi inşaat sektörüne ilk getiren firmalardan biri olan Sorgun derz Kesme, derz ve asfalt kesme konusunda da işlemler gerçekleştirebilmektedir. Titreşimsiz bir şekilde derz kesme makineleri ile 80 cm derinliğe kadar beton kesme işlemi yapabilen uzman kadromuzla, havalandırma boşlukları, şavt açılımları, inşaat derzleri, asfaltlar, kontrol derzleri, merdiven boşlukları ve yağmurluk ve su kanallarını kesme işlemi Zirve Derz Kesme farkıyla çözüme kavuşacak!

Deneyimli kadromuz, teknolojinin en iyi aletleri ile Sorgun bölgesi için Yozgat şubemiz ile 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattımızla, sizlere layık bir firma olabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bizlerle çalışmaktan pişman olmayacaksınız!

Her fırsatta kendisine yeni bir değer katmayı misyonu ve vizyonu olarak gören Sorgun Derz Kesme, sürekli gelişmeyi savunan genç ve dinamik çalışanlarıyla sizlerin arkasında, sizlere güven veriyor. Hidrolik derz kesme işlemlerinin yanı sıra asfalt derz kesme işlemleri ile de kendini ve başarısını kanıtlamış firmamız her geçen gün daha çok firma tarafından tercih edilmesiyle işinde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

Sorgun Bölgesinde, çalıştığı ortamdaki oluşabilecek riskleri en aza indirmeye özen göstererek son teknoloji ile hangi işlemin nerede ne şekilde ve ne kadarlık bir maliyetle yapılacağını iyi bilen bir Yozgat firmasıdır. Ek olarak beton kırma, halat tel kesme, tadilat, karot delme kesme, beton kesimi ve bina yıkımı işleriyle de hizmet veren Zirve Derz Kesme inşaat varsa hemen orada yerini almaktadır. Yozgat ilimizdeki şubemiz Sorgun ilçesinden tut, diger Akdağmadeni, Boğazlıyan, Merkez, Çayıralan, Çekerek, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatlı, Yerköy, Kadışehri, Saraykent, Yenifakılı tarafına kadar uzanan bir hizmet agına sahiptir.

 

Asfalt ve derz kesme dışında Sorgun bölgesindeki müşterilerimiz için her türlü elmaslı kesim konusunda çözüm ortağı olmayı hedefleyen dinamik bir yapıya sahip firmamızda ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz. Firmamız oluşabilecek kırık ya da çatlama risklerini en düşüğe indiren makineleriyle isteğinize göre bu işlemi de yapabilmektedir.

Sorgun İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Sorgun

Yozgat Sorgun bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Sorgun tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Sorgun Kimyasal Ankraj

Yozgat ili Sorgun Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Sorgun için hizmetinizdeyiz.

Sorgun Karot Kesme

Sorgun için Yozgat Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Sorgun için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Sorgun Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Sorgun'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Yozgat ilindeki şubemiz ile Sorgun bölgesine kadar taşımaktayız.

Sorgun Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Yozgat ve Sorgun bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Sorgun için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Sorgun Bina Yıkımı

Yozgat ve Sorgun bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Sorgun halkının hizmetindeyiz.

Sorgun Beton Kırma

Beton Kırma Sorgun ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Sorgun için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Sorgun Beton Kesme

Beton Kesme Sorgun olarak, Sorgun ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Sorgun Beton Delme

Sorgun için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Sorgun ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sorgun

Yozgat şubemiz ile Sorgun ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Sorgun civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Sorgun

Yozgat Sorgun tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Sorgun civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Kesim Sorgun

Yozgat Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Sorgun için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Sorgun bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Beton Delme Sorgun

Sorgun karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Yozgat (betondelme) Sorgun için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller