Beton Kesim Sorgun

Yozgat Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Sorgun için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Sorgun bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Yozgat şubemiz ile Sorgun bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Sorgun Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Sorgun hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Sorgun Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Sorgun ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Yozgat ve  Akdağmadeni, Boğazlıyan, Merkez, Çayıralan, Çekerek, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatlı, Yerköy, Kadışehri, Saraykent, Yenifakılı olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Sorgun hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Sorgun İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Sorgun

Yozgat Sorgun bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Sorgun tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Sorgun Kimyasal Ankraj

Yozgat ili Sorgun Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Sorgun için hizmetinizdeyiz.

Sorgun Karot Kesme

Sorgun için Yozgat Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Sorgun için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Sorgun Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Sorgun'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Yozgat ilindeki şubemiz ile Sorgun bölgesine kadar taşımaktayız.

Sorgun Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Yozgat ve Sorgun bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Sorgun için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Sorgun Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Sorgun bölgesinde yapan firmamız, Yozgat şubesi ile Sorgun tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Sorgun Bina Yıkımı

Yozgat ve Sorgun bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Sorgun halkının hizmetindeyiz.

Sorgun Beton Kırma

Beton Kırma Sorgun ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Sorgun için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Sorgun Beton Kesme

Beton Kesme Sorgun olarak, Sorgun ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Sorgun Beton Delme

Sorgun için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Sorgun ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sorgun

Yozgat şubemiz ile Sorgun ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Sorgun civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Sorgun

Yozgat Sorgun tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Sorgun civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Sorgun

Sorgun karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Yozgat (betondelme) Sorgun için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller