Beton Kesim Çukurca

Hakkari Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Çukurca için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Çukurca bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Hakkari şubemiz ile Çukurca bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Çukurca Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Çukurca hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Çukurca Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Çukurca ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Hakkari ve  Merkez, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Çukurca hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Çukurca İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Çukurca

Hakkari Çukurca bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Çukurca tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Çukurca Kimyasal Ankraj

Hakkari ili Çukurca Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Çukurca için hizmetinizdeyiz.

Çukurca Karot Kesme

Çukurca için Hakkari Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Çukurca için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Çukurca Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Çukurca'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Hakkari ilindeki şubemiz ile Çukurca bölgesine kadar taşımaktayız.

Çukurca Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Hakkari ve Çukurca bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Çukurca için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Çukurca Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Çukurca bölgesinde yapan firmamız, Hakkari şubesi ile Çukurca tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Çukurca Bina Yıkımı

Hakkari ve Çukurca bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Çukurca halkının hizmetindeyiz.

Çukurca Beton Kırma

Beton Kırma Çukurca ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Çukurca için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Çukurca Beton Kesme

Beton Kesme Çukurca olarak, Çukurca ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Çukurca Beton Delme

Çukurca için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Çukurca ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Çukurca

Hakkari şubemiz ile Çukurca ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Çukurca civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Çukurca

Hakkari Çukurca tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Çukurca civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Çukurca

Çukurca karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Hakkari (betondelme) Çukurca için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Hakkari İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller