Çukurca Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Çukurca bölgesinde yapan firmamız, Hakkari şubesi ile Çukurca tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

1995 yılında sektöre giren ve derz kesme makinaları ile derz beton kesme'yi inşaat sektörüne ilk getiren firmalardan biri olan Çukurca derz Kesme, derz ve asfalt kesme konusunda da işlemler gerçekleştirebilmektedir. Titreşimsiz bir şekilde derz kesme makineleri ile 80 cm derinliğe kadar beton kesme işlemi yapabilen uzman kadromuzla, havalandırma boşlukları, şavt açılımları, inşaat derzleri, asfaltlar, kontrol derzleri, merdiven boşlukları ve yağmurluk ve su kanallarını kesme işlemi Zirve Derz Kesme farkıyla çözüme kavuşacak!

Deneyimli kadromuz, teknolojinin en iyi aletleri ile Çukurca bölgesi için Hakkari şubemiz ile 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattımızla, sizlere layık bir firma olabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bizlerle çalışmaktan pişman olmayacaksınız!

Her fırsatta kendisine yeni bir değer katmayı misyonu ve vizyonu olarak gören Çukurca Derz Kesme, sürekli gelişmeyi savunan genç ve dinamik çalışanlarıyla sizlerin arkasında, sizlere güven veriyor. Hidrolik derz kesme işlemlerinin yanı sıra asfalt derz kesme işlemleri ile de kendini ve başarısını kanıtlamış firmamız her geçen gün daha çok firma tarafından tercih edilmesiyle işinde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

Çukurca Bölgesinde, çalıştığı ortamdaki oluşabilecek riskleri en aza indirmeye özen göstererek son teknoloji ile hangi işlemin nerede ne şekilde ve ne kadarlık bir maliyetle yapılacağını iyi bilen bir Hakkari firmasıdır. Ek olarak beton kırma, halat tel kesme, tadilat, karot delme kesme, beton kesimi ve bina yıkımı işleriyle de hizmet veren Zirve Derz Kesme inşaat varsa hemen orada yerini almaktadır. Hakkari ilimizdeki şubemiz Çukurca ilçesinden tut, diger Merkez, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova tarafına kadar uzanan bir hizmet agına sahiptir.

 

Asfalt ve derz kesme dışında Çukurca bölgesindeki müşterilerimiz için her türlü elmaslı kesim konusunda çözüm ortağı olmayı hedefleyen dinamik bir yapıya sahip firmamızda ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz. Firmamız oluşabilecek kırık ya da çatlama risklerini en düşüğe indiren makineleriyle isteğinize göre bu işlemi de yapabilmektedir.

Çukurca İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Çukurca

Hakkari Çukurca bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Çukurca tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Çukurca Kimyasal Ankraj

Hakkari ili Çukurca Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Çukurca için hizmetinizdeyiz.

Çukurca Karot Kesme

Çukurca için Hakkari Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Çukurca için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Çukurca Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Çukurca'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Hakkari ilindeki şubemiz ile Çukurca bölgesine kadar taşımaktayız.

Çukurca Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Hakkari ve Çukurca bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Çukurca için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Çukurca Bina Yıkımı

Hakkari ve Çukurca bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Çukurca halkının hizmetindeyiz.

Çukurca Beton Kırma

Beton Kırma Çukurca ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Çukurca için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Çukurca Beton Kesme

Beton Kesme Çukurca olarak, Çukurca ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Çukurca Beton Delme

Çukurca için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Çukurca ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Çukurca

Hakkari şubemiz ile Çukurca ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Çukurca civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Çukurca

Hakkari Çukurca tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Çukurca civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Kesim Çukurca

Hakkari Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Çukurca için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Çukurca bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Beton Delme Çukurca

Çukurca karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Hakkari (betondelme) Çukurca için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Hakkari İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller