Beton Kesim Çekerek

Yozgat Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Çekerek için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Çekerek bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Yozgat şubemiz ile Çekerek bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Çekerek Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Çekerek hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Çekerek Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Çekerek ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Yozgat ve  Akdağmadeni, Boğazlıyan, Merkez, Çayıralan, Çekerek, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatlı, Yerköy, Kadışehri, Saraykent, Yenifakılı olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Çekerek hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Çekerek İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Çekerek

Yozgat Çekerek bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Çekerek tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Çekerek Kimyasal Ankraj

Yozgat ili Çekerek Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Çekerek için hizmetinizdeyiz.

Çekerek Karot Kesme

Çekerek için Yozgat Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Çekerek için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Çekerek Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Çekerek'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Yozgat ilindeki şubemiz ile Çekerek bölgesine kadar taşımaktayız.

Çekerek Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Yozgat ve Çekerek bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Çekerek için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Çekerek Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Çekerek bölgesinde yapan firmamız, Yozgat şubesi ile Çekerek tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Çekerek Bina Yıkımı

Yozgat ve Çekerek bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Çekerek halkının hizmetindeyiz.

Çekerek Beton Kırma

Beton Kırma Çekerek ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Çekerek için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Çekerek Beton Kesme

Beton Kesme Çekerek olarak, Çekerek ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Çekerek Beton Delme

Çekerek için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Çekerek ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Çekerek

Yozgat şubemiz ile Çekerek ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Çekerek civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Çekerek

Yozgat Çekerek tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Çekerek civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Çekerek

Çekerek karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Yozgat (betondelme) Çekerek için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller