Beton Kesim Sandıklı

Afyon Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Sandıklı için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Sandıklı bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Afyon şubemiz ile Sandıklı bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Sandıklı Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Sandıklı hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Sandıklı Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Sandıklı ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Afyon ve  Merkez, Bolvadin, Çay, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, İhsaniye, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut, Başmakçı, Bayat, İşcehisar, Çobanlar, Evciler, Hocalar, Kızılören olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Sandıklı hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Sandıklı İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Sandıklı

Afyon Sandıklı bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Sandıklı tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Sandıklı Kimyasal Ankraj

Afyon ili Sandıklı Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Sandıklı için hizmetinizdeyiz.

Sandıklı Karot Kesme

Sandıklı için Afyon Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Sandıklı için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Sandıklı Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Sandıklı'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Afyon ilindeki şubemiz ile Sandıklı bölgesine kadar taşımaktayız.

Sandıklı Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Afyon ve Sandıklı bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Sandıklı için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Sandıklı Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Sandıklı bölgesinde yapan firmamız, Afyon şubesi ile Sandıklı tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Sandıklı Bina Yıkımı

Afyon ve Sandıklı bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Sandıklı halkının hizmetindeyiz.

Sandıklı Beton Kırma

Beton Kırma Sandıklı ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Sandıklı için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Sandıklı Beton Kesme

Beton Kesme Sandıklı olarak, Sandıklı ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Sandıklı Beton Delme

Sandıklı için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Sandıklı ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sandıklı

Afyon şubemiz ile Sandıklı ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Sandıklı civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Sandıklı

Afyon Sandıklı tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Sandıklı civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Sandıklı

Sandıklı karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Afyon (betondelme) Sandıklı için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller