Beton Kesim Şefaatli

Yozgat Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Şefaatlı için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Şefaatlı bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Yozgat şubemiz ile Şefaatlı bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Şefaatlı Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Şefaatlı hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Şefaatlı Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Şefaatlı ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Yozgat ve  Akdağmadeni, Boğazlıyan, Merkez, Çayıralan, Çekerek, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatlı, Yerköy, Kadışehri, Saraykent, Yenifakılı olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Şefaatlı hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Şefaatlı İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Şefaatli

Yozgat Şefaatlı bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Şefaatlı tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Şefaatli Kimyasal Ankraj

Yozgat ili Şefaatlı Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Şefaatlı için hizmetinizdeyiz.

Şefaatli Karot Kesme

Şefaatlı için Yozgat Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Şefaatlı için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Şefaatli Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Şefaatlı'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Yozgat ilindeki şubemiz ile Şefaatlı bölgesine kadar taşımaktayız.

Şefaatli Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Yozgat ve Şefaatlı bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Şefaatlı için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Şefaatli Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Şefaatlı bölgesinde yapan firmamız, Yozgat şubesi ile Şefaatlı tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Şefaatli Bina Yıkımı

Yozgat ve Şefaatlı bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Şefaatlı halkının hizmetindeyiz.

Şefaatli Beton Kırma

Beton Kırma Şefaatlı ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Şefaatlı için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Şefaatli Beton Kesme

Beton Kesme Şefaatlı olarak, Şefaatlı ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Şefaatli Beton Delme

Şefaatlı için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Şefaatlı ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Şefaatli

Yozgat şubemiz ile Şefaatlı ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Şefaatlı civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Şefaatli

Yozgat Şefaatlı tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Şefaatlı civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Şefaatli

Şefaatlı karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Yozgat (betondelme) Şefaatlı için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller